حریم خصوصی

حریم خصوصی نوبهاران شیمی سپاهان

حریم خصوصی در نوبهاران شیمی به شکل جدی حمایت می شود. سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح می‌دهد که چگونه ما، اطلاعات را جمع‌آوری، استفاده و آشکار می‌کنیم. در صورت تغییرات در سیاست حریم خصوصی، این صفحه بروزرسانی خواهد شد.

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی ثبت شده در وب‌سایت ما (nobaharanshimi.com)

اطلاعات درخواستی از کاربران (حقیقی و حقوقی)، شامل، شماره تلفن همراه، نام و نام خانوادگی، کد ملی، کدپستی، استان و شهرستان، نام شخصیت، شناسه ملی، شماره ثبت، کد اقتصادی و سایر موارد مرتبط برای موارد زیر دریافت و نگهداری میشود:

  • جهت ثبت و پردازش خرید‌های انجام شده
  • جهت ثبت و پردازش درخواست‌های پشتیبانی
  • جهت ارتباط با کاربران برای ارزیابی رضایت، ارائه خدمات پشتیبانی و اطلاع رسانی‌های ضروری
  • جهت ارسال اطلاع رسانی‌های ضروری و خبرنامه از طریق پیامک

اطلاعات دریافتی از کاربران تحت هیچ شرایطی در اختیار سایر افراد حقیقی و حقوقی اعم از دولتی و خصوصی قرار نخواهد گرفت مگر در موارد زیر:

  • سازمان امور مالیاتی کشور جهت بررسی دفاتر قانونی
  • سازمان تامین اجتماعی کشور جهت بررسی دفاتر قانونی
  • سازمان‌های قضایی کشور با درخواست رسمی و قانونی

تمامی ارتباطات بین شما و وب‌سایت، بر پایه پروتکل SSL، رمزنگاری می‌شود.

نحوه استفاده از کوکی‌های ثبت شده در وب‌سایت ما (nobaharanshimi.com)

برای ارائه‌ی خدمات، ما از “کوکی‌ها” استفاده می‌کنیم. کوکی‌ها یک فایل متنی هستند که بر روی کامپیوتر یا موبایل شما ذخیره می‌شوند. این فایل توسط مرورگر خوانده می‌شود و در آن اطلاعاتی درباره‌ی وب‌سایت‌ مانند مشخصات ورود به سایت و تنظیمات سفارشی شده‌ی کاربر ذخیره می‌شود. در کوکی‌ها همچنین اطلاعات دیگری که وب‌سایت‌ها برای شناسایی کاربر و ارائه‌ی خدمات بهتر به آن نیاز دارد، قرار می‌گیرد. شما می‌توانید مرورگر را طوری تنظیم کنید که هنگام دریافت کوکی با مطلع ساختن شما، به شما اختیار قبول و یا ردکردن آن را بدهد. هرچند باید توجه داشت که رد کردن این کوکی‌ها تأثیری منفی‌ بر عملکرد وبسایت و آن سرویس دارد. هرچند ما به درخواست “پیگیری نکن” احترام خواهیم گذاشت.

نحوه استفاده از رفتارهای ثبت شده در وب‌سایت ما (nobaharanshimi.com)

ما توسط Google Analytics، رفتارهای کاربران را بر روی وب سایت، جمع‌آوری، بررسی و آنالیز میکنیم. این فرآیند‌ها باعث بهبود عملکرد، طراحی و تجربه کاربری صفحات وب سایت خواهد شد. میتوانید موارد مرتبط با حریم خصوصی سرویس‌های Google را از طریق لینک زیر مطالعه کنید.

GOOGLE PRIVACY POLICY

نحوه استفاده از اطلاعات مالی در وب‌سایت ما (nobaharanshimi.com)

ما برای مدیریت فرآیند‌های مالی از شرکت‌های معتبر و دارای مجوز قانونی استفاده میکنیم. تمامی درگاه‌های بانکی استفاده شده در وب‌سایت دارای مجوز‌های قانونی مربوطه هستند و بصورت مستقل از وب‌سایت عمل میکنند، در نتیجه ما در فرآیند انتقال وجه و یا پرداخت از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دخالت و دسترسی به اطلاعات بانکی شما نداریم. همچنین هیچ نگرانی امنیتی در ارتباط با اطلاعات بانکی شما وجود ندارد و تمامی ارتباطات شما بین وب‌سایت و درگاه بانکی مربوطه، رمزنگاری شده است.

0/5 (0 نظر)