۱- دوست دارم از نوبهاران شیمی خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

علاوه بر 20 سال تلاش ما در زمینه تولید کود شیمیایی و ارگانیک؛ وجود آدرس ثابت و شماره تلفن های متعدد ثابت و مهمتر دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار بخشیده است. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از تایید و اصالت این وب سایت اطمینان حاصل فرمایید.

چگونه اصالت و کیفیت محصولاتی که در وب سایت شما به فروش می‌رسد را تایید می‌کنید؟

کود هایی که در وب سایت نوبهاران شیمی به فروش میرسد همگی دارای شماره ثبت ماده کودی از موسسه تحقیقات خاک و آب هستند و در تمام استان های کشور عزیزمان توسط کشاورزان در زمین های کشاورزی و گلخانه ها در طول دوره های کشت و تحت شرایط متفاوت مصرف شده‌اند و آزمون های بسیاری را پشت سرگذاشته اند و بالاترین عملکرد را از خود بر جای گذاشته اند.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

 شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی، پردازش، و تحویل به پست سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری از ساعت ۱6 تا ۸ صبح روز بعد ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات انجام خواهد شد.

فهرست